Проекти рішень VІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ШОСТА   СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного VІ сесії VIII скликання.

Завантажити  рішення VІ сесії VIII скликання

2. Про прийняття закладів охорони здоров’я безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.

3.Про прийняття закладів освіти безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.

4. Про внесення змін до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 02 червня 2017 року №19 «Про затвердження структури та чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради на 2017 рік».

5. Про затвердження заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці

6. Про умови оплати праці заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці.

Завантажити рішення  п.2-6 VІ сесії VIII скликання

7. Про визначення об’єктів енергосервісу, затвердження базових рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг.

Завантажити  рішення VІ сесії VІІІ скликання

Завантажити додатки до рішення VІ сесії VІІІ скликання

8. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального гоосподарства Великосеверинівської сільської ради на 2018 – 2020 роки.

Завантажити повну версію рішення VІ сесії VІІІ скликання

9. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду ФГ «Вікторія».

10. Про затвердження технічної документації та відмову у передачі у власність земельної ділянки у с. Підгайці гр.Журавльовій Надії Михайлівні та гр.Кобець Людмилі Вікторівні.

11. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в с. Кандаурове гр. Скоряк Любові Миколаївні

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняу власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр.Кондратюку Антону Валерійовичу

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник» гр.Діхтяренко Тетяні Павлівні.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Тарану Юрію Володимировичу.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник» гр.Діхтяренку Павлу Олександровичу.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняіндивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник»гр.Волонець Ользі Павлівні.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Татаруш Оксані Василівні.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)та ведення особистого селянського господарства гр. Сініченко Наталії Миколаївні в селі Велика Северинка.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд (присадибна ділянка)гр.Крадожону Сергію Андрійовичу в с.Підгайці.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Ланцову Максиму Вікторовичу в с.Підгайці.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Друзюку Миколі Миколайовичув с.Підгайці.

22.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 227 від 26 травня 2016 року та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 227від 26 травня 2016 року.

23.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 349 від 11 жовтня 2016 року.

24.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради№ 2355 від 11 грудня 2009 року та № 204 від 26 травня 2016 року.

25.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 435 від 22 листопада 2016 року.

26.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 348 від 11 жовтня 2016 року та про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 348 від 11 жовтня 2016 року.

27.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в селі Підгайці гр. Складанній Олені Вячеславівні.

28.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)гр. Ткачук Наталії Андріївні у с. Оситняжка.

Завантажити   повну версію проектів рішень  п. 9-28 VІ сесії VІІІ скликання.