Проекти рішень VIІІ сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВОСЬМА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного VІІІ сесії VIII скликання. Завантажити

2.Про внесення змін до рішення від 24 грудня 2020 року № 49 «Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 11507000000). Завантажити 

Додатки  (оновлено 09.06.2021)

3.Про затвердження Програми відшкодування витрат за надані пільги з телекомунікаційних послуг зв’язку окремим категоріям громадян Великосеверинівської сільської ради на 2021-2023 роки
Завантажити

4.Про внесення змін до рішення від 28.12.2020р. №54 «Про робочу групу з розроблення проєкту Стратегії розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2022-2028 роки та Плану заходів з її реалізації на 2022-2023 роки»  Завантажити       Додаток

5.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Іващенку Богдану Ігоровичу.

6.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Желєзному Юрію Івановичу.

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Високі Байраки гр. Кузьмич Юлії Олегівні.

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Бак Марині Юріївні.

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Лененку Павлу Сергійовичу.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Ковалю Олександру Григоровичу.

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Штейнгауеру Юрію Володимировичу.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  в селі Підгайці гр. Сініченку Олександру Михайловичу.

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цуркану Олександру Георгійовичу.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Желєзній Наталії Юріївні.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Гриценку Михайлу Петровичу.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Дмитрович Наталії Миколаївні.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Мельник Тетяні Дем’янівні.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва в с. Оситняжка гр. Суковачу Анатолію Герасимовичу.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Боровик Юлії Сергіївні.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Тарасенко Людмилі Олексіївні.

21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Голубу Олександру Сергійовичу.

22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Дмитровичу Анатолію Ярославовичу.

23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Плющаковій Анні Олександрівні.

24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Високі Байраки гр. Логвин Вікторії Анатоліївні.

25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Високі Байраки гр. Мудрому Павлу Павловичу.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Високі Байраки гр. Пузіковій Євдокії Григорівні.

27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Високі Байраки гр. Шматкову Олегу Івановичу.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Дзюбі Олександру Віталійовичу.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Тараненко Олені Гнатівні.

30.Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пролуненку Станіславу Васильовичу.

31.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  з нормативної  грошової оцінки земель с. Підгайці Великосеверинівської сільської ради.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Високі Байраки гр. Грудненко Вірі Миколаївні.

33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у с. Підгайці гр. Андріяшевському Івану Сергійовичу.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Коваленко Олені Вікторівні.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Марченку Максиму Олексійовичу.

36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Дяченко Марії Степанівни.

37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Бабельнику Сергію Анатолійовичу.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Григораш Інні Олександрівні.

39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Шніцеру Владиславу Миколайовичу.

40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок в с. Оситняжка гр. Лім Альвірі Борисівні.

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок в с. Оситняжка гр. Ліму Віталію Борисовичу.

42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Бондаренко Тетяні Вікторівні.

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Гавріш Олені Андріївні.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Вразовському Денису Костянтиновичу.

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Хоренженко Оксані Володимирівні.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Цуркану Руслану Георгійовичу.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва та передачу у власність земельних ділянок в с. Оситняжка гр. Сорокіну Сергію Володимировичу.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Олексюку Артему Ігоровичу.

49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Черняковій Ганні Анатоліївні.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Солонченку Дмитру Олександровичу.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Давиденко Наталії Олександрівні.

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Оситняжка гр. Зінчуку Олексію Авксентійовичу.

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Голубу Владиславу Олексійовичу.

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража та передачу у власність земельної ділянки в с. Созонівка гр. Чучаку Михайлу Васильовичу.

55.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення сінокосіння та випасання худоби на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гопці Віктору Васильовичу.

56.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Чудінович Олені Василівні.

57.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кравченку Сергію Ігоровичу.

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Лозуватка гр. Денежко Дарії Сергіївні.

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Плющакову Андрію Миколайовичу.

60.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Ткаченко Валентині Михайлівні.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Сорокіну Сергію Володимировичу.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Лозуватка гр. Тарасенку Юрію Олександровичу.

Завантажити

63.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 05 травня 2021 року № 509.

64.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 22 жовтня 2020року № 1864.

65.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 25 березня 2021року № 367.

66.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 22 жовтня 2020року № 1865.

67.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 05 травня 2021року №502.

68.Про включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги)

69.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруду с. Підгайці гр. Мазуренко Аллі Олександрівні.

70.Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради від 27 січня 2021 року № 242.

71.Про делегування повноважень надання адміністративних і дозвільних послуг у сфері містобудування та архітектури відділу інфраструктури містобудування, архітектури житлово-комунального господарства, економічного та агропромислового розвитку Кропивницької райдержадміністрації.

72.Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.

73.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Петрове Кропивницького району Кіровоградської області».

74.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Кандаурове Кропивницького району Кіровоградської області».

75.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «План зонування території села Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області».

76.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «План зонування території села Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області».

77.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «План зонування території села Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області».

78.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Моргун Ганні Кирилівні на території Великосеверинівської сільської ради.

79.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Яночко Наталії Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради.

80.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Кулику Миколі Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.

81.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Карпюк Тамарі Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.

82.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Крокоділовій Наталії Михайлівні на території Великосеверинівської сільської ради.

83.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Баландюку Івану Кириловичу на території Великосеверинівської сільської ради.

84.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Кретініній Катерині Єгорівні  на території Великосеверинівської сільської ради.

85.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Терещенко Любові Степанівні на території Великосеверинівської сільської ради.

86.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Голинській Ларисі Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.

87.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Карпюк Надії Устимівні на території Великосеверинівської сільської ради.

88.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Терещенку Олександру Олексійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

89.Про укладання договору оренди земельної ділянки на новий строк.

90.Про укладання договору оренди земельної ділянки на новий строк.

91.Про укладання договору оренди земельної ділянки на новий строк.

92.Про укладання договору оренди земельної ділянки на новий строк.

93.Про укладання договору оренди земельної ділянки на новий строк.

94.Про відмову і укладанні договору оренди земельної ділянки на новий строк та включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

95.Про відмову і укладанні договору оренди земельної ділянки на новий строк та включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

96.Про відмову і укладанні договору оренди земельної ділянки на новий строк та включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

97.Про відмову і укладанні договору оренди земельної ділянки на новий строк та включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

98.Про відмову і укладанні договору оренди земельної ділянки на новий строк та включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

99.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у с. Червоний Кут гр. Ткаченку Василю Івановичу.

100.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у с. Созонівка гр. Канаєву Олександру Васильовичу.

101.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів у с. Созонівка гр. Канаєву Олександру Васильовичу.

102.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сініченку Олександру Михайловичу.

103.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сініченку Олександру Михайловичу.

104.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сініченку Олександру Михайловичу.

105.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Тетерьку Олександру Сергійовичу.

106.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Лесіву Сергію Олександровичу.

107.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сініченку Олександру Михайловичу .

108.Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Пілунській Юлії Михайлівні.

109.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  у с. Оситняжка гр. Фалюшник Людмилі Миколаївні.

110.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шиляєву Сергію Олександровичу.

111.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Брайченку Олександру Анатолійовичу.

112.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради  гр. Дарієнко Валентині  Андріївні.

113.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кінші Ірині Михайлівні.

114.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марченко Юлії Сергіївні.

115.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марштупі Анатолію Олександровичу.

116.Про відмову у наданні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кулик Маргариті Анатоліївні.

117.Про відмову у наданні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кулику Віталію Вікторовичу.

118.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Багнян Лучії Сільвестрівні.

119.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голуб’євій Олександрі Сергіївні.

120.Про відмову у надані дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Созонівка гр. Талді Івану Володимировичу.

121.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сліпенко Наталії Вікторівні.

122.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ткалічу Сергію Анатолійовичу.

123.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Унраіну Валерію Павловичу.

124.Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та передачі у власність земельних ділянок на території Великосеверинівської сільської ради гр. Согутовському Петру Михайловичу, гр.Манукяну Камо Карібовичу .

Завантажити