УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №187 Велика Северинка
Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018 – 2020 роки

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, згідно з Законами України, «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів»,

  1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020 роки (додаток 1).
  2. Затвердити заходи щодо організаційного забезпечення виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020 роки (додаток 2).
  3. Затвердити заходи щодо нормативно-правового забезпечення виконання завдань Програми реформування і розвиткужитлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020 роки (додаток 3).
  4. Затвердити прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Програми реформування  і розвитку житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020 роки за рахунок коштів сільського бюджету (додаток 4).

5.   Затвердити основні очікувані результати виконання завдань Програми реформування  і                          розвитку   житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради на 2018-                2020 роки (додаток 5).

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови відповідно до функціональних повноважень та на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5