Проекти рішень ХLVІІІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОК ВОСЬМА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XLVІІІ сесії VIII скликання.    Повна версія п.1

2.Про внесення змін до штатного розпису Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.2
3. Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Повна версія п.3

Додаток
4. Про встановлення підвищення оплати праці працівників установ та  закладів Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.4
5. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 21 грудня 2019 року №1210 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на території об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки». Повна версія п.5
6. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від «21» грудня 2019 року №1077 «Програма забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської сільської ради на 2019 -2021роки». Повна версія п.6
7. Про надання згоди на організацію співробітництва та делегування представника до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері соціального захисту у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Центр соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради». Повна версія п.7
8. Про надання згоди на організацію співробітництва та делегування представника до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері фізичної культури та спорту у формі делегування окремих завдань. Повна версія п.8
9. Про затвердження звіту про виконану роботу за ІІІ квартал 2020 року дільничних офіцерів поліції.
10. Про внесення змін до рішення сесії №1533від 23.06.2020 року «Про затвердження персонального складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради». Повна версія п.9,10

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Поповій Світлані Миколаївні.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мєліковій Олені Сергіївні.

 13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цебі Максиму Анатолійовичу.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цебі Максиму Анатолійовичу.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Черненко Ларисі Федорівні.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Каретній Тетяні Степанівні.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Буриліній Вікторії Сергіївні.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Хоренженко Оксані Володимирівні.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Омельченко Катерині Аманбеківні.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Омельченко Катерині Аманбеківні.

21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Коваленко Олені Вікторівні.

22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Томчук Олені Сергійовні.

23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Вразовському Денису Костянтиновичу.

24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Пілунській Юлії Михайлівні.

25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Григораш Інні Олександрівні.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Олексюку Артему Ігоровичу.

27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бабельнику Сергію Анатолійовичу.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Гавріш Олені Андріївні.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шніцеру Владіславу Миколайовичу.

30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Поповій Тетяні Вікторівні.

31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мікаєляну Каре Карапетовичу.

32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Білій Ганні Федорівні.

33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мєлікову Анару Фахраддіновичу.

34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Голубу Владиславу Олексійовичу.

35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бутенко Людмилі Миколаївні.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бутенку Олександру Валерійовичу.

37.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бутенку Михайлу Валерійовичу.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Черняковій Ганні Анатоліївні.

39.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бутенко Анастасії Валеріївні.

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжці гр. Українцю Ігорю Миколайовичу.

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Оксаненку Богдану Юрійовичу.

Повна версія п. 11-41

42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду ПрАТ  «СГ НАДІЯ НОВА». Повна версія п.42

43.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Труд» гр. Сороці Сергію Вікторовичу.

44.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Труд» гр. Сороці Лілії Юріївні. Повна версія п.43-44

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Коваленку Борису Андрійовичу.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Боцману Григорію Миколайовичу.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шуляренко Ользі Анатоліївні.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шуляренку Олександру Андрійовичу.

49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської радигр. Поповічеву Сергію Михайловичу.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Поляковій Катерині Василівні.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Боцману Григорію Миколайовичу

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Налбадьян Оксані Георгіївні.

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. НалбадьянуСергію Вікторовичу. Повна версія п.45-53

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Кісілю Юрію Сергійовичу.

55.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Лозуватка гр. Банику Василю Васильовичу. Повна версія п.54-55

 56.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Бабінець Лілії Петрівні.

57.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Сільвеструк Надії Анатоліївні.

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Сільвеструку  Віталію Миколайовичу.

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кулику Андрію Григоровичу.

60.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Крилову Євгенію Олександровичу.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шинкар Ганні Вікторівні.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Бондарук Марії Романівні.

63.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Лисяку Роману Вячеславовичу.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шинкар Галині Володимирівні.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Григорашу Валерію Петровичу.

66.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського господарства в с. Лозуватка гр. Данільченко Олені Олександрівні.

67.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шаровій Ірині Петрівні.

68.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шарову Владиславу Віталійовичу.

69.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Осьмачко Інні Василівні.

70.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Іващенко Ганні Анатоліївні.

71.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Голинській Ірині Іванівні. Повна версія п.56-71

72.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власності зі зміною цільового призначення гр. Ременчусу Давиду Михайловичу.

73.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність для ведення особистого селянського господарства шляхом зміни цільового призначення гр. Мележику Костянтину Олександровичу, гр. Герошенку Олександру Валерійовичу, гр. Кретініну Євгенію Миколайовичу. Повна версія п.72-73

74.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Дульській Тетяні Григорівні.

Повна версія п.74

75.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Ткач Любові Степанівні.

76.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Сініченко Наталії Миколаївні.

77.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Оглінде Любові Іванівні.

78.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Дуднику Геннадію Олександровичу.

79.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Дяченко Галині Йосипівні. Повна версія п.75-79

80.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 984 від 20 вересня 2019 року.

81.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 349 від 11 жовтня 2016 року.

82.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1162 від 17 квітня 2008 року.

83.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 824 від 23 квітня 2019 року.

84.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1544 від 23 червня 2020 року. Повна версія п.80-84

85.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. Гонді Віктору Васильовичу в с. Підгайці. Повна версія п.85

86.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цибульському Денису Валерійовичу.

 87.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Цибульському Денису Валерійовичу. Повна версія п.86-87

88.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Великосеверинівської сільської ради.

89.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.88-89

90.Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.90

91.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам ФГ «Бутовського Сергія Олександровича». Повна версія п.91

92.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власності зі зміною цільового призначення гр. Васенку Олександру Валерійовичу. Повна версія п.92

93.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Караушу Ігорю Миколайовичу.    Повна версія п.93     

94.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства шляхом зміни цільового призначення на території Великосеверинівської сільської ради гр. Вінник Галині Володимирівні.

95.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом зміни цільового призначення на території Великосеверинівської сільської ради ФГ «Весна-О». Повна версія 94-95

96.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Скібіцькому Юрію Миколайовичу.

97.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Жукову Віталію Сергійовичу.

98.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Манукяну Геворгу Камовичу. Повна версія п.96-98

99.Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шакулі Інні Генадіївні.

100.Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яковлєвій Любові Євгенівні.

Повна версія п.99-100   

101.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності на території Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.101

102.Про відмову в передачі у власність для ведення особистого селянського на території Великосеверинівської сільської ради господарства гр. Ткаліч Тетяні Федорівні.

103.Про відмову в передачі у власність для ведення особистого селянського на території Великосеверинівської сільської ради господарства гр. Ткалічу Сергію Анатолійовичу.

104.Про відмову в передачі у власність для ведення особистого селянського на території Великосеверинівської сільської ради господарства гр. Стенник Єлізаветі Сергіївні.

105.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського госопдарства на території Великосеверинівської сільської ради господарства гр. Гатману Дмитру Григоровичу.

106.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Барабулі Олександру Івановичу.

107.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ведення особистого селянського господарства гр. Горденку Віктору Леонідовичу.

108.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ведення особистого селянського господарства гр. Чудіновичу Віктору Вікторовичу.

109.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ведення особистого селянського господарства гр. Чудінович Галині Вікторівні.

110.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ведення особистого селянського господарства гр. Чудіновичу Сергію Вікторовичу.

111.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ведення особистого селянського господарства гр. Чудінович Олені Василівні.

112.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Білій Зінаїді Федорівні.

113.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великосеверинівської сільської ради гр. Солоньку Андрію Віталійовичу. Повна версія п. 102-113

114. Інші питання