Проекти рішень ХXХІХ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ`ЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XXХІX сесії VIII скликання. Переглянути повну версію п.1

2.Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Переглянути повну версію п.2   Переглянути додатки.

3.Про затвердження структури та чисельності Великосеверинівської сільської ради на 2020 рік. Переглянути повну версію п.3

4.Про умови оплати праці Великосеверинівського сільського голови. Переглянути повну версію п.4

5.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2020 рік.

6.Про затвердження Програми виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

7.Про затвердження Програми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 роки.

8.Про затвердження Програми «Сільський автобус» на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

9.Про затвердження Програми про забезпечення виконання заходів з територіальної оборони Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Переглянути повну версію пп.5-9

10.Про затвердження Програми «Розвиток транспортного сполучення Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки».

11.Про затвердження Програми проведення заходів, направлених на запобігання, ліквідацію африканської чуми свиней, забезпечення контролю епізоотичної та епідемічної ситуації у Великосеверинівській ОТГ на 2020-2022 роки.

12.Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на території об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. Переглянути пп.10-12

13.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 334 від 09 лютого 2018 року «Про затвердження  місцевої  програми «Цивільний захист Великосеверинівської сільської ради» на 2018-2020 роки». Переглянути повну версію п.13; Додаток 

14.Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту на території Великосеверинівської сільської ради на 2020 рік. Переглянути повну версію п.14

15.Про затвердження Програми підтримки талановитих дітей та молоді у галузі культури на 2020-2022 роки.  Переглянути повну версію п.15

16. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей  – мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2020-2023 роки в новій редакції.  Переглянути  повну версію п.16

17.Про зобов’язання закладів та установ, які розташовані на території Великосеверинівської сільської ради, повідомляти про дітей, яким загрожує небезпека життю чи здоров’ю або які постраждалих від жорстокого поводження. Переглянути повну версію п.17

18. Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Великосеверинівської сільської ради у 2020 році. Переглянути повну версію п. 18
19. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Лисяку Руслану В’ячеславовичу.
20. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сафаралієвій Аллі Анатоліївні
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Краснощоку Володимиру Олександровичу.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Манукяну Ашхаріку Камовичу.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Гриценку Руслану Володимировичу.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Махотці Олександру Миколайовичу.
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)в селі Підгайці гр. Махотці Валентині Леонідівні.
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Скібіцькому Олександру Сергійовичу.
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Приходько Анатолію Олексійовичу.
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сафаралієву Олександру Анатолійовичу
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Русаковій Оксані Миколаївні.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Шпильці Тетяні Геннадіївні.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Дубовому Віталію Васильовичу.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Русакову Вілію Олеговичу.
33. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 345 від 11 жовтня 2010 року.
34. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 346 від 11 жовтня 2010 року.
35. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 839 від 23 квітня 2019 року.
36. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 134 від 12 вересня 2017 року.
Переглянути повну перію п.п. 19-36