Проекти рішень V сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П`ЯТА СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного V сесії VIII скликання. Завантажити

2.Про внесення змін до рішення від 24 грудня 2020 року № 49 «Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 11507000000). Завантажити       Додатки
3.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №67 «Програма забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської сільської ради на 2020 -2023роки». Завантажити
4. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №83 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Великосеверинівської сільської ради на період 2021-2023 років». Завантажити
5. Про затвердження програми охорони навколишнього природного середовища в Великосеверинівській сільській раді на 2021 – 2023 роки. Завантажити
6. Про затвердження програми фінансової підтримки житлово – комунальних підприємств Великосеверинівської сільської ради на 2021 – 2023 роки. Завантажити

7. Про внесення змін до рішення від 28 грудня 2020 року № 71 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Великосеверинівської сільської ради у 2021 році».  Завантажити

8. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за проїзд педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу закладів освіти Великосеверинівської сільської ради до місця роботи та у зворотному напрямку на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021-2023 роки.   Завантажити       Додаток 
9.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 76 «Про затвердження Програма розвитку туризму та промоції у Великосеверинівській сільський територіальній громаді на 2021-2023 роки».    Завантажити      Додаток
10.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 50 «Про затвердження структури та чисельності Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік». Завантажити
11. Про введення нових додаткових ставок до штатного розпису КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр». Завантажити

Додаток
12.Про внесення змін до штатного розпису клубних закладів Великосеверинівської сільської ради. Завантажити

Додаток
13.Про перейменування та реорганізацію закладів культури Великосеверинівської сільської ради. Завантажити
14.Про затвердження базової мережі закладів культури Великосеверинівської сільської ради. Завантажити

Додаток

15. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення для розміщення фінансового відділу Великосеверинівської сільської ради. Завантажити
16. Про передачу майна Великосеверинівської сільської ради в оперативне управління фінансовому відділу Великосеверинівської сільської ради. Завантажити      Додаток

17.Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради (у новій редакції).  Завантажити

Положення
18. Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради (у новій редакції). Завантажити

Положення 

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Вдовиченку Олегу Костянтиновичу.
20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Голубу Валентину Георгійовичу.
21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Вдовиченко Тетяні Олегівні.
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжка гр. Ткалічу Анатолію Григоровичу.
23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Семененку Руслану Олександровичу.
24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Богданову Роману Михайловичу.
25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Созонівка гр. Пономаренко Ірині Іванівні.
26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голуб’єву Ігорю Володимировичу.
27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Карпюк Ірині Миколаївні.
28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Палій Марині Миколаївні.
29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Уманенко Марії Михайлівні.
30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кравченку Сергію Ігоровичу.
31.Про припинення права постійного користування ФГ «Рідний край».
32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сіренко Аллі Володимирівні.
33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Костянтину Володимировичу.
34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сулімі Марині Сергіївні.
35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Кравченко Любові Олександрівні.
36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Дяченку Сергію Олексійовичу.
37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Меленич Віті Романівні.
38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Баландюку Олександру Валерійовичу.
39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Манукян Юлії Валеріївні.
40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Горпиничу Петру Степановичу.
41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Каретній Тетяні Степанівні.
42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Кравченку Олександру Васильовичу
43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Руснак Олені Павлівні.
44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Проц Тетяні Михайлівні.
45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Татарушу Олександру Анатолійовичу.
46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Коваленку Максиму Сергійовичу.
47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Плющакову Дмитру Андрійовичу.
48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Труд» гр. Карпенку Валерію Вікторовичу.
49.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1443 від 22 травня 2020 року.
50.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 23 квітня 2019 року № 815.
51.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 23 квітня 2019 року № 832.
52.Про внесення змін до рішення Високобайрацької сільської ради від 17 листопада 2020 року № 503.
53.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва у с. Оситняжка гр. Устіновій Лідії Андріївні.
54.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Денежко Ігорю Григоровичу.
55.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ткалічу Анатолію Григоровичу.
56.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шпильці Ірині Юріївні.
57.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Багнян Лучії Сільвестрівні.
58.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пестуну Дмитру Сергійовичу.
59.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шпильці Анатолію Михайловичу.
60.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ірхі Світлані Тихонівні.
61.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марштрупі Сергію Анатолійовичу.
62.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марченко Юлії Сергіївні.
63.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марштрупі Анатолію Олександровичу.
64.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шпильці Віталію Анатолійовичу.
65.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. велика Северинка гр. Чудінович Галині Вікторівні
66. Про інвентаризацію земель на території Великосеверинівської сільської ради.
Завантажити