Проекти рішень ХL сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОКОВА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XL сесії VIII скликання. Повна версія п.1
2. Про внесення змін до рішення від 21.12. 2019 року №1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Повна версія п.2

Додатки до п.2

3.Про затвердження звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради за 2019 рік. Повна версія п.3
4. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки. Повна версія п.4

Додаток до п.4
5. Про затвердження Програми підтримки творчих та обдарованих дітей освітніх закладів Великосеверинівської сільської ради на 2020-2022 роки. Повна версія п.5

Додаток до п.5
6. Про затвердження Програми розвитку туризму та промоції у Великосеверинівській ОТГ на 2020-2023 роки.  Повна версія п.6
Додаток до п.6

7. Про встановлення стимулюючих виплат та премій тренерам-викладачам комунального закладу «Соколівська ДЮСШ «Колос»». Повна версія п.7

8.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Стахову Анатолію Миколайовичу.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Лисяку Руслану В’ячеславовичу.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Ткаліч Світлані Анатоліївні.
11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Вітер Галині Іванівні.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Темченко Інні Павлівні.
13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шевченко Інні Вікторівні.
14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Ципарському Олександру Григоровичу.
15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Томчуку Олександру Олеговичу.
16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
гр. Лучко Інні Володимирівні.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства шляхом зміни цільового призначення у с. Оситняжка гр. Герошенку Олександру Валерійовичу, гр. Мележику Костянтину Олександровичу, гр. Кретініну Євгенію Миколайовичу.
18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Плющакову Дмитру Андрійовичу.
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Кісілю Юрію Сергійовичу .
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Шиклу Олександру Павловичу.
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Підгайці гр. Наманюку Віктору Михайловичу.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Крадожон Наталії Леонідівні.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Семененку Олександру Дмитровичу.
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Кісілю Сергію Миколайовичу.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Русакову Олегу Олеговичу.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Коробко Інні Миколаївні.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).в с. Велика Северинка гр. Каліч Олені Іванівні.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Хайнацькій Юлії Юліанівні.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Хайнацькому Сергію Миколайовичу.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Баландюку Віталію Івановичу.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Волошиній Тетяні Валентинівні.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Кучмі Івану Івановичу.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Блануці Ніні Дмитрівні.
34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Дяченку Миколі Васильовичу.
35. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 504 від 31 січня 2017 року.
36. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 503 від 31 січня 2017 року.
37. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 432 від 22 листопада 2016 року.
38. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 170 від 20 травня 2011 року.
39.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 366 від 11 жовтня 2016 року.
40. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1104 від 21 листопада 2019 року.

Повна верся пп.8-40

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Костючку Олександру Івановичу.
42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Франковському Сергію Володимировичу.
43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Анатолію Федоровичу.
44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойко Світлані Іванівні.
45.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 436 від 29 травня 2018 року.
46.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 811 від 23 квітня 2019 року.
47. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1295 від 04 березня 2015 року.
48.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом зміни цільового призначення у с. Оситняжка гр. Іванченко Олені Володимирівні.
49.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом зміни цільового призначення у с. Оситняжка гр. Тишковець Ніні Михайлівні.
50. Про створення громадських пасовищ на території Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради.
51. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжка гр. Приходько Тетяні Володимирівні.
52. Про поновлення договору оренди земельної ділянки.
53. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хмиленку Миколі Миколайовичу.
54. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хмиленко Тетяні Анатоліївні.
55. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хмиленко Тетяні Анатоліївні.
56. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хмиленку Миколі Миколайовичу.
57. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Максиму Сергійовичу.
58. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Наталії Миколаївні.
59. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Супрановичу Валентину Юлійовичу.
60. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скібіцькому Олександру Сергійовичу.
61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Бадесі Віталію Миколайовичу.
62. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 823 від 23 квітня 2019 року.
63. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 866 від 23 квітня 2019 року
64. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1064 від 20 вересня 2019 року
65. Про інвентаризацію земель Великосеверинівської сільської ради.
66.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Цуркану Сергію Юрійовичу.Повна версія пп.41-66

67. Про інвентаризацію земель Великосеверинівської сільської ради.

Повна версія п.67
68.Інші питання.